Hotel Praha 1 Novoměstský hotel :::

Hotel Novoměstský hotel / Praha 1

Novoměstský Hotel hosté naleznou v Řeznické ulici přímo v historickém středu Prahy, v samotném srdci města. Řeznická ulice je od Václavského náměstí vzdálena pouhých 5 až 8 minut velmi pomalé chůze.

Ubytování: 
Novoměstský hotel nabízí hostům pokoje na vysokém standardu, který uspokojí každého hosta. Hotel je vhodný pro mladé páry na cestách přes rodinu na dovolené až po manažery na služební cestě.

Pokoje jsou vkusně zařízené a hostům poskytují soukromí uprostřed velkoměsta. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením v podobě koupelnoy a toalety, minilednicí, telefonem s přímou volbou a televizorem s příjmem satelitních programů a WI-FI připojení k internetu.

Gastronomie:
Hosté mohou zakusit typické českou restauraci s kapacitou asi 35 osob. V Praze by hosté měli ochutnat české pivo a speciality z české kuchyně. Přesně tak typické místo jako restaurace v hotelu Novomestsky bezesporu je.

Snídaně se podávají v podobě švédského stolu od 7:00 do 10:00 v hotelové restauraci.

Parkování:
Vzhledem k centrální poloze Novoměstského hotelu není dovoleno parkovat na ulici, ale hosté mohou využívat Václavské Garáže asi 5 minut chůze od hotelu.

Služby:
Pracovníci recepce jsou připraveni ochotně poskytovat hostům informace. Kromě toho recepce zajišťuje služby mimo hotel v podobě obstarávaní vstupenek, domlouvají okružní jízdy, rezervují místa v restauracích, případně komunikují s cestovními kancelářemi, letištěm. Recepce nabízí hostům také výhodnou výměnu valut ve vlastní směnárně. Pracovníci recepce rovněž zprostředkovávají odesílání a příjem faxů, předávání zpráv a buzení telefonem.

Hotel Praha 1 Novoměstský hotel - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Novoměstský hotel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Novoměstský hotel -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Novoměstský hotel - disponuje restauracíHotel Praha 1 Novoměstský hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Novoměstský hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Novoměstský hotel - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Novoměstský hotel - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Novoměstský hotel - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Novoměstský hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Novoměstský hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Novoměstský hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Novoměstský hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Novoměstský hotel - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Novoměstský hotel, Řeznická 4
Praha 1 11000 Česká Republika
Hotel-Praha-Novomestsky@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Novoměstský hotel ubytování Praha 1 Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: